Rejestracja krok po kroku do programu partnerskiego Silence on the Wire

Biorąc pod uwagę, że rejestracja jak i również dalsza konfiguracja jest w języku angielskim postanowiłem napisać ten poradnik dla osób nie czujących się za dobrze w tym języku oraz dla osób które co dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programami tego typu.

Pierwsze co musisz zrobić to oczywiście wejść na stronę rejestracji znajdującej się pod adresem https://silencenews.com/register. Powinieneś otrzymać podobny wynik jak ten na obrazku poniżej:

Rejestracja

Rejestracja na tym etapie nie różni się niczym jak przy każdej innej rejestracji.

W pierwszym polu podajemy swoją nazwę użytkownika pod jaką chcemy występować.

W następny podajemy swój aktywny adres e-mail. Tutaj ważna uwaga w czasie rejestracji musisz mieć dostęp do tego e-maila ponieważ otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

W ostatnich dwóch podajesz hasło które będzie Ci służyło do zalogowania się.

Po wypełnieniu formularze klikamy Sing Up.

Jeżeli wszystko poszło zgodnie z planem za jakąś chwilę powinieneś otrzymać e-maila z informacją, że musisz kliknąć w przycisk / button, aby potwierdzić chęć rejestracji. Jeżeli po kliknięciu pojawi się jakiś błąd lub też otrzymasz informację, że wskazany button nie działa to na samym dole wiadomości e-mail masz link w formie tekstowej w który możesz kliknąć.

Rejestrację mamy już za sobą, teraz pozostaje się zalogować. W tym celu wchodzimy na stronę: https://silencenews.com/login. Pojawi się podobne okno jak w przypadku rejestracji z tą różnicą, że będziesz miał tylko dwa pola do wpisania.

Pierwsze to e-mail jaki podałeś przy rejestracji, drugie to hasło.

Zwróć uwagę, że nie podajesz nazwy użytkownika tylko adres mailowy.

Po wykonaniu powyższych instrukcji i kliknięciu Sing in zalogujesz się na swoje konto.

Pierwsza strona jaka powinna Ci się pojawić to taka jak na poniższym zdjęciu:

Profil

W tym miejscu znajduje się Refferal code czyli kod polecającego dzięki któremu będziesz zarabiał, nazwę użytkownika jaką podałeś oraz adres mailowy. Kodem polecającego zajmiemy się za chwilę natomiast teraz nim przystąpimy do zarabiania musimy uzupełnić jeszcze kilka danych.

Z lewej strony widzisz coś co nazywane jest hamburgerem, czyli trzy poziomie linie. Kliknij na to a rozwinie się menu. Z wyświetlonych dwóch możliwości kliknij na Account. Z wyświetlonej listy kliknij na link Billing Data. Powinno pojawić się okno:

Biling

Wymagane jest wypełnienie tego formularza ponieważ firma musi wiedzieć komu wypłacić należności jakie uzyska z polecenia.

W pierwszym polu wpisujemy swoje imię.

W drugim nazwisko.

Następnie wpisujemy numer telefonu. Pamiętaj, że ważne jest aby podać numer kierunkowy. Dla Polski jest to +48.

Tax Number jest to numer NIP.

Account number jest to numer naszego konta bankowego na jaki chcemy otrzymać zarobione pieniądze.

W kolejnych według kolejności adres zamieszkania, kod pocztowy, miasto i kraj.

Po wprowadzeniu wszystkich danych należy kliknąć button Create new billing data. Wszystkie dane zostaną zapisane, a my teraz możemy przejść do zarabiania.

Wróćmy teraz do początkowej strony. Czyli klikamy ponownie na hamburgera i wybieramy Profile. Teraz ważny jest dla nas Refferal code ponieważ to dzięki niemu będziesz zarabiać. Mój kod to af9b4e66adff4007aadeb2463d804159 Ty masz na pewno inny i ważne jest abyś użył swojego chyba, że chcesz pomóc mi zarobić. Teraz musisz skonstruować link w taki oto sposób:

https://silencenews.com/refferal/af9b4e66adff4007aadeb2463d804159

Czyli https://silencenews.com/refferal/ oraz twój kod.

Pozostaje Ci umieścić link na swojej stronie, blogu w stopkach na forum lub gdzie tylko możesz to zrobić i zacząć zarabiać.

Informacje o tym ile udało Ci się zarobić znajdziesz w zakładce My refferal paymentsPolecam również przeczytać mój poprzedni artykuł dotyczący programu partnerskiego znajdujący się pod adresem: https://noishacking.pl/program_partnerski.php.. Myślę, że ze znalezieniem dostępu do tego nie będziesz miał trudności.

Polecam również przeczytać mój poprzedni artykuł dotyczący programu partnerskiego znajdujący się pod adresem: https://noishacking.pl/program-partnerski.

Strona stosuje pliki cookies w celu profilowania, oraz analizuje statystykę ruchu. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności i wyrażenie zgody na podejmowane działania. W przypadku braku zgody i pozostaniu na niej strona może nie działać właściwie.

Akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności

Nie akceptuję warunków i chcę opuścić stronę