Dlaczego warto wybrać program partnerski od SilenceNews.

Wiele osób prowadzących bloga czy też stronę internetową po jakimś czasie lub też na samym jej początku zastanawia się:

Co ja mam zrobić by zarobić na tym co stworzyłem?

Przyznam, że dzieliłem ten sam problem ostatnio dlatego postanowiłem napisać ten artykuł dla przyszłych twórców lub obecnych poszukujących dochodowego rozwiązania.

Wybór odpowiedniej treści reklam

Istnieje wiele programów partnerskich które oferują przeróżne produkty. Pamiętaj jednak, aby zawsze szanować to co już stworzyłeś oraz pamiętaj aby osoba siedząca przed monitorem, przeglądająca właśnie twoją stronę widziała profesjonalizm jak i również fachowe podejście do tematu.

Możesz się zastanawiać o co mi chodzi?

Otóż zastanów się, przypuśćmy prowadzisz bloga informatycznego na którym poruszasz techniczne sprawy czy też dotyczące oprogramowania. Postanowiłeś umieścić reklamy, aby coś na swoim dziele zarobić i odnajdujesz jakiś program partnerski. Umieszczasz linki czy też banery na stronie i na przykład oglądający czytający bardzo interesujące go informacje dotyczące na przykład kart graficznych widzi, że w jakimś sklepie jest wyprzedaż bielizny damskiej.

Jak byś zareagował w tej sytuacji?

Słuchaj ważne jest jak wspomniałem już abyś szanował swoją pracę oraz czas innych. Taka reklama może jedynie popsuć jej powagę i czytelnik uzna to za mało profesjonalne.

Dlaczego?

On czyta na poważny temat którym jest zainteresowany, a tu nagle widzi wyprzedaż… i to bielizny. Niektórzy mogą pomyśleć sobie jeżeli autor pozwala na treści tego typu na swojej stronie, to pewnie większość z jego materiałów jest tak samo poważna.

Mówi się nie oceniaj książki po okładce dlatego twoje materiały mogą być wręcz genialne, ale z takim podejściem jakiś mniejszy bądź większy odłam czytelników po prostu zrezygnuje na samym początku nim dojdzie do zapoznania się z nimi.

Chyba tego nie chcesz?

Dlatego bardzo ważną rzeczą przy wyborze programu partnerskiego jest wybór jego treści. Wiele firm daje Ci możliwość wyboru tematu reklam, dlatego nim cokolwiek umieścisz musisz z tym się wnikliwie zapoznać, odpowiednio skonfigurować program i dopiero po tym wszystkim umieścić go na stronie. Nie chcesz przecież popsuć sobie tego na co pracowałeś przez jakiś dłuższy czasu.

Wybór odpowiedniego sposobu reklamowania

Chyba nie jest dla Ciebie nowością, że istnieją różnego rodzaju blokery reklam które bardzo łatwo każdy z nas jest w stanie zainstalować w swojej przeglądarce. W dzisiejszych czasach większość z nas korzysta z komputera jak i spory odłam wie, że aby polepszyć widoczność na wielu stronach należy włączyć kilka wtyczek w przeglądarce i mamy czysty article-text bez reklam. Dlatego jeżeli korzystasz z programu partnerskiego nie zawsze dobrym rozwiązaniem są banery. Jak sam wiesz, bądź się dowiadujesz z tego artykułu mogą one zostać w łatwy sposób zablokowane i wtedy nici z szansy, że ktoś kliknie i coś kupi, a Ty z tego będziesz miał zysk.

Chyba to nie jest to po co w ogóle chciałeś reklamy na stronie?

Moim zdaniem istotny jest odpowiedni dobór reklam do treści strony jak i również odpowiedni sposób reklamowania tego. Lepiej odbieram na stronach gdy ktoś podaje link i napisze kilka słów o tym co chce sprzedać.

Podstawą handlu jest podejście sprzedającego do produktu który oferuje. Jeżeli sprzedawcy się nie chce bo na przykład nie ma płacone tyle ile by chciał robi większość rzeczy byleby ktoś widział, że robi to. Nie ma w tym żadnej werwy czy też dość często własnej inicjatywy.

Zresztą po co ja to piszę?

Ty przecież prowadzisz własną stronę, bloga. To jest twoje! To Ty siedziałeś godzinami i dopieszczałeś wszystko by było tak jak chcesz.

I co teraz chcesz to w jakiś sposób oszpecić?

Prawda jest taka, jeżeli chcesz coś sprzedać musisz w to włożyć najczęściej serce i rozum. Musisz pokazać klientowi, że to co oferujesz jest tym co on potrzebuje, ba musi to być to co on musi mieć!

Dlatego lepiej jest napisać kilka słów o tym co chcesz zaoferować i zainteresować czytelnika podając link niż jakiś świecący baner który nic nie wnosi do twojej strony tylko w wielu miejscach ją oszpeca.

Wybór odpowiedniego programu partnerskiego

Wiemy już co musimy zrobić i czego poszukać. Programów partnerskich jest multum. Nie zamierzam tworzyć jakiegoś rankingu lepszy czy gorszy bo to nie moja kwestia i pozostawiam ją Tobie, ale zastanówmy się teraz chwilę.

  1. Szanujemy to co robimy jak i szanujemy naszych czytelników dlatego nie umieszczamy bzdurnych reklam.
  2. Nie umieszczamy ogromnej ilości banerów bo albo zostaną one zablokowane, albo użytkownik będzie miał dość patrzenia na stronę ze względu na dużą ilość migawek lub treści która tak naprawdę go nie interesuje.

Pozostaje nam jeszcze jedna bardzo istotna rzecz. Umówiliśmy się już, że jesteśmy sprzedawcami, bo chcemy zarobić na tym co wyświetlimy na stronie. No to teraz musimy zdobyć produkt.

I teraz powstaje pytanie: jaki i skąd go wziąć?

Jeżeli podchodzimy do tego całkowicie poważnie to musimy sprzedawać coś sprawdzonego od bardzo rzetelnej i uczciwej firmy. W innym wypadku jeżeli będziemy sprzedawać cokolwiek i to polecać, a okaże się tak zwanym bublem, kupujący będą wiedzieli gdzie odnaleźli informację o tym co kupili i kto im to polecił.

Nie rób nigdy tak, że weźmiesz pierwszy lepszy program i zaczynamy. W taki sposób bardzo szybko popsujesz sobie reputację i klienci będą od Ciebie odchodzić, a wręcz będą odradzać innym wchodzenie na twoją stronę w którą włożyłeś tyle wysiłku. Pamiętaj tracąc jednego klienta tracisz ich tak naprawdę kilku. Tak działa tak zwana poczta pantoflowa.

I teraz meritum całego mojego artykułu.

Mam dla was do zaproponowania bardzo profesjonalny program partnerski Silence on the Wire.

Musisz zapytać: Dlaczego właśnie ten?

Otóż firma prowadzi newsletter o języku Java dla początkujących. Posiada szeroką gamę kursów, uczy jak rozwiązywać zadania podczas rekrutacji i wiele innych.

W biznesie liczą się niestety lub stety liczby, a sam newsletter jest wysyłany do 35 000 osób tygodniowo. Liczby mówią same za siebie. Jeżeli, aż tyle osób wykupuje subskrypcję musi to być produkt który liczy się sporą popularnością i musi być on sprawdzony.

Firma płaci Ci aż 10% prowizji jeżeli ktoś z twojego linku wykupi którąkolwiek subskrypcję. Przyznam, że ciężko będzie odnaleźć program w którym masz aż 10%.

Klient pamiętający gdzie udało mu się znaleźć informację poleci twoją stronę, a Ty nie dość, że zyskasz nowego klienta to jeszcze na tym zarobisz jak i również nadarzy się kolejna możliwość dalszego zarobku i tak w kółko.

Ważną rzeczą jest to, że wcześniej oferta tej firmy nie była skierowana na Polskę tylko Stany Zjednoczone w której odniosła ogromne sukcesy. Co widać po wcześniej podanych liczbach. Dlatego bez dwóch zdań zapisz się, a myślę, że za jakiś czas przyznasz mi rację.

Tutaj masz link gdzie możesz się zapisać do programu: https://silencenews.com/register

A tutaj jakbyś był zainteresowany zakupem newslettera: https://silencenews.com/

Jeżeli będziesz miał jakikolwiek problem z rejestracją zapraszam do tego artykułu. Opisuję w nim jak krok po kroku się zarejestrować.

Z mojej strony pozostaje tylko życzyć sukcesów.

Strona stosuje pliki cookies w celu profilowania, oraz analizuje statystykę ruchu. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności i wyrażenie zgody na podejmowane działania. W przypadku braku zgody i pozostaniu na niej strona może nie działać właściwie.

Akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności

Nie akceptuję warunków i chcę opuścić stronę