Dotacje

O poświęconym czasie oraz wysiłku nie muszę pisać wam drodzy czytelnicy. Każdy z was potrafi sobie wyobrazić jak to jest w życiu kiedy wraca się z pracy i trzeba coś jeszcze zrobić. W wypadku tego co tutaj czytasz jest trochę inaczej. Ja uwielbiam to robić. Hacking jest dla mnie czymś wyjątkowym czymś co chciałbym kiedyś robić zawodowo. Niestety by to osiągnąć potrzebuję ukończyć kilka kursów, inaczej mówiąc zdobyć wykształcenie w zawodzie poparte dokumentem. Niestety jak wszystko w życiu kosztuje i to dość sporo. Sam hosting na którym umieszczona jest strona czy też wszystko to co do tej pory się nauczyłem pokrywałem z własnej kieszeni.

Nie planuję stworzyć jakiegoś płatnego dostępu do strony czy czegoś w tym rodzaju, ale chciałbym pójść dalej i zdobyć środki na swoją dalszą edukację czy też na prowadzenie strony. Dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą. Jeżeli to co robię podoba Ci się i masz możliwość wpłacenia jakiejś kwoty to poniżej podaję numer konta gdzie możesz dokonać takiej wpłaty.

Z góry dzięki!

Wpłatę możesz wykonać na numer konta: 13 1090 2590 0000 0001 5026 7022

Jeżeli możesz, w tytule przelewu wpisz "dotacja noishacking".

Strona stosuje pliki cookies w celu profilowania, oraz analizuje statystykę ruchu. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności i wyrażenie zgody na podejmowane działania. W przypadku braku zgody i pozostaniu na niej strona może nie działać właściwie.

Akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności

Nie akceptuję warunków i chcę opuścić stronę